Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuse k TSO 16

25. 1. 2014

Komentáře

Přehled komentářů

síly v příštích životech vybudované díky totalitě

(rebel, 22. 5. 2014 9:54)

Přemýšlím, kde jsou nyní ti vojáci a oběti z 1. či 2. Sv. války, kteří na frontách i v týlu hynuli ve jménu boje za svobodu. Státy = jejich zástupci lidu je podvedli, ti obyčejní lidé určitě neumírali za takovou totalitu, jako máme dnes. Měli asi jiné ideály. Přesto umírali pro stát a jeho vládce a poslechlli příkazy státu = tedy zástupců lidu a šli válčit = zabíjet a umírat za někoho jiného. Nebo na občany v týlu naházeli bomby.
Mají v sobě ti lidé nenávist vůči svým pánům? Třeba ten příběh z fronty, kde na obou stranách se ti vojáci o Vánocích dohodli a přestali po sobě střílet. Jenže oni po sobě už nestříleli ani potom. V čr se ten film jmenoval Šťastné a veselé. Je evidentní, že degeneráti těm lidem veleli a hnali je jako dobytek na porážku. A oto mi jde. Už by se snad nyní měli inkarnovat tyto silné charaktery a osobnosti, které se postavily degenerátům, kteří měli svoji čest a lidskost. Snad by měly mít takové osobnosti i jiné síly, které je postavily do boje s totalitou. Vypracovaly si v sobě něco jiné, než mají lidé, kteří dobrovolně poslechli degeneráty? Ony osobnosti degeneráty zpočátku také poslechly, ale pak se jim postavily. Budou tito lidé odlišní od těch přizpůspobivých, nebo je nynější totalita zlomí? Vyplachuje jim mozky už od dětství. Totalita vytlouká z lidí lidskou důstojnost už od dětství. Demagogií, zvrácenostmi, deviantností, lží.
Zdá se mi, že buď zde tyto silné osobnosti ještě nejsou, nebo je totalita oblbla a svázala do svých sítí zákonů a lží.

Re: síly v příštích životech vybudované díky totalitě

(zmp, 24. 5. 2014 9:41)

Lidé se zapojují do válek a jiných pogromů zpravidla z donucení (povolávacím rozkazem), nebo jako žoldnéři, z fanatismu. Vzácněji riskují život ve jménu nějakého ideálu (národa, náboženství atp.), ještě vzácněji ve jménu svobody, pravdy, lásky atp., pokud ovšem vědí co to svoboda, pravda a láska je.
Až na ty posledně jmenované (vzácné) jsou všichni ke svému jednání totalitou donuceni. Pokud se vzepřou alespoň dodatečně, totalita je samozřejmě zlomí. Jejich vzepření by tedy nemělo nijaký smysl, kdyby nebylo reinkarnace.
Ten film se jmenoval „Šťastné a veselé na západní frontě“.

rozčlenění degenerátů

(rebel, 17. 5. 2014 16:00)

Zajímalo by mne, co to je za lidi, kteří jsou schopní bez výčitek svědomí a ve jménu státu nebo zákona dělat zločiny, třeba nyní na Ukrajině v Oděse sekerami ubili a umučili cca 200 civilistů. Nekomentuji to, že vláda čr jen vlažně vyjadřuje požadavek vyšetření masové vraždy a tváří se, že jako oni nepodporovali mlčením a sympatiemi vrahy, když se pučem a vraždami chápali moci na Ukrajině.
Je jasné, že ti degeneráti nahoře to schvalují, organizují. Ale co ti dole? Ti vrazi, ti pěšáci, to vše jsou degeneráti?
Kde jsou obyčejní lidé? Ti nestřílí, ti snad jen zpočátku klidně demonstrovali. Pak se toho ale chopili kriminálníci, devianti a degeneráti.
Co je to dole za dobytek, který sekerami v Oděse porubal kolem 200 účastníků Antimajdanu v Oděse? Dá se říci, že jsou degeneráti všichni, ti dole i nahoře? Jedni bez druhých nemohou existovat.

Re: rozčlenění degenerátů

(zmp, 18. 5. 2014 10:35)

Vrána k vráně sedá. Vládnoucí degenerát využívá zejména „ke špinavé práci“ výhradně služeb řadových degenerátů (recidivistů, deviantů atp.) k zastrašování a ovládnutí „lidu“ terorem.
Nečekejte od sdělovacích prostředků, že Vás budou informovat o iniciativách „obyčejných lidí“.

degeneráti

(rebel, 17. 5. 2014 12:18)

Když se podívám na představitele vedoucí státy - holohlavce nebo ty zdegenerované tváře, senilní křivohubé a huhlající, bez studu a morálních zábran, neschopných se omluvit obyčejným lidem za zvěrstva, která na nich páchají...divím se. Čemu? Tomu, jak jsou mnozí až odporní, jsou nesympatičtí, doslova až hnusní, něco jak ta mužena Concita. Třeba ti hlavouni z EU, svět oběhly fotky degenerátů, nechutných slizounských tvářiček, až se člověk otřepe, samé vyceněné zuby, křivé huby, neumějí vyslovovat, neumějí myslet, nic... Proč takové odporné degenráty někdo vůbec dává do těch nevolených institucí EU? Snad čím hnusnější a odpornější, tím máte větší šanci se stát nějakým prezidentem nebo vysokou komisařkou EU, států, světa atp...
Vždyť takové tváře musejí lidi odpuzovat. Ten, kdo tam takové ksichty jmenuje, tak přece musí vědět, že u lidí to vzbudí i nevoli vůči EU. Každý si řekne, tedy ten, kdo není asi už úplně otupělý propagandou: proboha, co za zrůdy tam dávají, jaké kreatury mi vládnou v EU? Až se mi obrací žaludek. Proč to někdo lidem takto dělá? Není to nějaká provokace?

Re: degeneráti

(zmp, 18. 5. 2014 10:23)

Je v tom memento: Ač se vám to hnusí, stejně s tím nic nenaděláte! Buďte tolerantní.

centralistická decentralizace moci

(rebel, 16. 5. 2014 10:01)

Na Ukrajině nyní chtějí některé regiony získat vlastní suverenitu. Proti nim se staví dosavadní doktríny o neměnnosti území po 2. Sv. válce. Vše ale nasvědčuje tomu, že tato doktrína musí zmizet v propadlišti dějin. Lidé chtějí rozhodovat o sobě. Sice jim totalita nabízí menší územní celky. Ale tyto menší regiony či státy však opět budou mít v čele nějaké zastupitele lidu. Takže co se mění pro obyčejné lidi? Nic. Jak dlouhá je ale cesta k osamostatnění a suverenitě obcí? Možná decentralizace půjde časem až do obcí. Ale opět - i v těchto obcích budou po vzoru totality vládnout lidem nějaké místní klany zastupitelů. Opět tedy zde má centralismus fintu: bude se tvářit, jako že dává lidem moc o sobě rozhodovat. Ale opět dá do rukou moc nějakým zástupcům lidu a ne svobodným občanům.
Můžeme říci: Díky alespoň za to? Ale vidíme na Ukrajině, jak se totalita brání i decentralizaci totalitní, centralistické.
V čem je problém? Proč se totalita tak brání i demontáži, která vede jen opět k jiné totalitě? To přece totalitu jako takovou nemůže ohrozit.

Re: centralistická decentralizace moci

(zmp, 17. 5. 2014 10:30)

Zde se vám povedl protimluv „centralistická decentralizace“. To, co jste tím chtěl říci, představuje protiklad jednoty a mnohosti. Dějiny učí, že na Zemi vždy probíhal mezi obojím totalitní boj. Nejmocnější vždy usiloval o pohlcení mnohosti mocnějších a ti o pohlcení mocných. Cílem nejmocnějších byla světovláda (jednota moci), cíle mocných byla lokální vláda (mnohost moci). Ne, že by ti mocní netoužili po světovládě, ale pokud nemohli být světovládcem oni, pak raději usilovali o rozdrobení moci.
V totalitním hospodářství je to podobné. Mnohost hospodářů má mnohost příjmů, které chce pohltit nejbohatší hospodář. Mnohost hospodářů se tomu brání.
V totalitní kultuře jak by smet. Každá kultura usiluje o pohlcení ostatních kultur. Ostatní kultury se tomu brání.
Tak se v historii stále dokola střídá totalitní jednota s totalitní mnohostí.

Re: Re: centralistická decentralizace moci

(rebel, 17. 5. 2014 11:45)

Měl jsem jen myšlenku: Jak dlouhá to ještě bude cesta, jak totalita blbne lidem hlavy. Kolik fint a pastí čeká lidi při bloudění a hledání svobody a lidské důstojnosti. Totalita velká nabízí velká množství a scestí a scestíček. Dá lidem možnost mít menší regiony, dokonce je nechá po velkých bojích třeba i udělat obce. Ale v nich bude vládnout občanům nějaké zastupitelstvo a je to zase v háji. To jsem chtěl říci. Jak to ti degeneráti mají vykoumané, promyšlené, vše jim hraje do karet, vše mají v rukách. A lidem jim tak věří.

Re: Re: Re: centralistická decentralizace moci

(zmp, 18. 5. 2014 10:18)

„Poznáte pravdu a pravda vás vysvobodí“ (Jan)

oslava konce II. Světové války

(rebel, 14. 5. 2014 14:42)

Někteří lidé porovnávají dva názvy, prý Rusové nazývají konec II. Sv. války Den vítězství a Západ říká Den osvobození. Je v tom nějaký principiální rozdíl? Osvobození není Vítězství, to je pravda.
Na pozvání ambasády Ruské federace přesto nepřijal pozvání prezident Zeman, který se sice tváří jako mírotvůrce, ale proti Rossiji by ihned hnal NATO. Mnozí lidé mu tento krok neúčasti na oslavě vyčítají jako neúctu k 25 milionům zabitých ruských občanů, vojáků za II. Světové vojny.
Měl prezident překousnout svoji ješitnost a poklonit se památce těchto mrtvých? Nebo se mají mrtví nechat spát a není potřeba stále připomínat války a holokausty a další pogromy mocných na nemocných.

Re: oslava konce II. Světové války

(zmp, 15. 5. 2014 9:47)

Název „den vítězství“ odpovídá realitě, neboť skutečně osvobozen koncem války nikdo nebyl. Osvobodit se musí každý sám.
Obětmi války byli ovšem také nesvobodní Němci. Veškeré oběti války je si třeba připomínat a hledat odpověď na otázku, proč se lidé nechávají masově hnát na rituální jatka, jako dobytek.

ženo muž, mužena

(rebel, 14. 5. 2014 17:06)

V soutěži Eurovize vyhrál nějaký podoba - jako lidský tvor, vousatý. Prý je to ona. Když se člověk podívá na fousatou ženu, která se jako stydí a zakrývá se fousy, je to útrpné, je to směšné, kdyby to nebyla tragedie, současný stav Evropy, kulturnosti, krásna... znám jednoho, který se při pohledu na stvoření málem poblil.
Proč nechávají vyhrávat taková individua, kdo se má na to koukat?
Nebo je to skutečně nejlepší uměle v rámci Eurovize? Nebo někdo za tím stojí? Připadá mi to nechutné, navaluje se mi z toho. Proniká to do mne jako nůž, když se na to dívám. Ani se na to nechci dívat, až se mi to jako jehly zarývá do duše, až mně pohled na to fyzicky bolí...


Zahraniční média hodnotila vítězství nejen jako výhru výjimečného talentu, ale i jako vítězství lásky a tolerance.
Zdroj: http://www.lidovky.cz/rusko-o-triumfu-vousate-damy-v-evrope-uz-nemaji-zeny-a-muze-p4i-/zpravy-svet.aspx?c=A140511_150303_ln_zahranici_ele

Re: ženo muž, mužena

(zmp, 15. 5. 2014 9:36)

V lidském světě se vždy vyskytovaly krmické „hříčky přírody“ všeho druhu. Společnost je tolerovala (s výjimkou antické Sparty), v žádném případě je však nevystavovala na odiv, jako nějaký ideál. Pokud to šlo, tyto hříčky svůj hendikep skrývaly.
V daném případě se jedná o mentální hříčku přírody, patrně upravenou ještě plastickou chirurgií. V rámci západní propagandy, usilující mj. o zavedení tzv. „třetího pohlaví“, zorganizovaly ostatní „hříčky přírody“ veřejnou idealizaci jedné z nich.
Na tyto hříčky přírody dnes můžete narážet téměř na každém kroku. Jsou upřednostňovány ve všech oborech lidského konání, s výjimkou špatně placené manuální práce. Je jim propůjčována sociální moc. Je to momentální kulminace vývoje Sodomy a Gomory západu, k odpovídajícímu konci.
To, co tito degeneráti nazývají tolerancí a láskou, je jen veřejná exhibice zvrhlosti.

vědomí své individuality, své hodnoty, svého poslání - odlišení křesťana a nekřesťana

(rebel, 29. 4. 2014 11:09)

Když si uvědomím, že chazarská EU plánuje během 30 let dovézt do Evropy na 50 milionů muslimů, v čr se má octnout kolem 1 milionu muslimů, potom se ptám: Mají si občané uvědomit svoji odpovědnost za další osud národa, čr, Evropy? Až budou obce TSO, tak je vcelku normální, že lidé v obci si budou uvědomovat, že když nebudou mít děti, tak jejich obec vymře, a také, až nebudou mít lidé proplachovány mozky vysokými školami a suchopárnými intelektuály (degeneráty a chazarskou demagogií v tv a na všech školách vůbec). Až nebudou lidé (hlavně ženy) vidět smysl života v kariéře, v honění se za penězi, potom bude v obcích jiná atmosféra, lidé se asi více zklidní a budou ctít mezilidské vztahy, budou vnímavější a ohleduplnější k okolí, k sobě v obci vzájemně. Ženy opět začnou v rodinách vytvářet teplo domova, teplo rodinného krbu... Dnes jsou všichni - skoro všichni - zblblí z toho majetku, peněz, kariér...
Pak bude snad hrdost na obec, hrdost na své rodičovství, jak rozumím životu, výchově a péči o děti...ne jen to, jak umím bušit prachy a být furt v práci, v dolech....lidé, horníci a další tak žít ale asi chtěli, nutil je někdo?
Budou mít křesťané pocit odpovědnosti za to, že budou mít děti a tak i postaví hráz muslimům a hlavně Chazarům. Liší se pak nějak křesťan a nekřesťan? Nekřesťan nebude cítit odpovědnost za impuls Krista do výchovy a péče o děti, do vývoje celé společnosti.
A ještě Chazaři kromě nenávisti vůči Kristu se liší jak od bilé populace? Liberální Chazaři už ani Krista nemají v nenávisti. Jdou vůbec nějak odlišit, kromě svých rodokmenů? Které jsou stejně falešné.
Já nejsem schopen odlišit Slovana od Chazara. Občas se to trefit dá,ale většinou to asi nejde? Zahnutý nos Chazarů asi není už tím typickým znakem...

Re: vědomí své individuality, své hodnoty, svého poslání - odlišení křesťana a nekřesťana

(zmp, 30. 4. 2014 9:12)

Honba za penězi a tedy také kariéra, je možná jen v podmínkách parazitního centralismu. V TSO není parazitní kariéra vůbec možná a honbu za penězi si musí každý odedřít sám.
Člověka je třeba hodnotit jen podle jeho individuálních vlastností. Paraziti, zločinci atp. se budou vždy spolčovat, bez ohledu na svůj původ, ale s ohledem na svůj zájem.

likvidovat svoji konkurenci

(rebel, 29. 4. 2014 10:50)

Pokud vím, tak ve školách (snad kromě waldorfských, příp. odnoží tzv. alternativních pedagogik) učitelé učí již malé děti: Konkurence se musí ničit!
Někdy to prý říkají maminky svým dcerám. Takže takto likvidují svoji konkurenci a soupeří nejen holky mezi s sebou, ale také podnikatelé.
Vsuvka: zdá se mi to, nebo holky na sebe často žárlí a nevraží, muži ani tak ne. Jestli ano, proč to tak je?
Ve školách je naopak správné, aby děti mezi sebou spolupracovali a pomáhali si. Likvidovat se mezi sebou by nemělo patřit do výchovy, nebo ano? Jak vytvářet pocit důvěry mezi dětmi navzájem? Jsou to hodnoty dobré pro všechny oblasti života, nebo má být člověk nedůvěřivý?

Re: likvidovat svoji konkurenci

(zmp, 30. 4. 2014 9:01)

Ženy i muži na sebe žárlí ve vztahu k hodnotám čistě ženským nebo čistě mužským. Žena například nesnáší konkurenci jiných žen ve vztahu k mužům. Muži naopak ve vztahu k ženám. Nevraživost je však také mezi ženami a muži. Napodobovací pud například nutí mladší sourozence dělat to, co dělají ti starší a tak jim berou hračky, což ti starší nesou velmi nelibě až agresivně.
Jde tu o lidskou přirozenost, která má být již od nejútlejšího mládí korigována výchovou, bez které již už mezi těmi nejbližšími bují namísto lásky konkurence.

otcovská výchova svého syna Johna D. Rockefellera

(rebel, 29. 4. 2014 10:46)

Ohledně rockefellerovské výchovy: Ať se podíváte na jakoukoli oblast globálního byznysu, vždycky na ně narazíte. Přesto není žádná jiná rodina obestřena tolika mýty a tajemstvími.
Už otec Johna D. Rockefellera byl podvodník. A i když se o rodinu příliš nestaral, něco synovi přece jen předal. „Nepromarním žádnou příležitost své kluky ošidit. Kšeftuju s těmi kluky a převezu je, kdykoli můžu. Chci, aby byli mazaní,“ chlubil se jednou William Rockefeller svému příteli, alespoň podle kronikáře rodu Allana Nevinse.
Jednou si spolu hráli a synek jako obvykle na otcovu výzvu skočil ze židle do jeho náruče. Tentokrát ale vykutálený tatík napřažené ruce stáhl zpět a malý John si nabančil. „Velký Bill“ se nad ním sklonil a řekl mu: „Pamatuj, že nesmíš nikdy nikomu věřit, ani nejlepšímu příteli. Věřit musíš jen sobě.“ Sám to musel vědět nejlíp.
Více na: http://zen.e15.cz/pribehy/rockefellerove-svet-patri-nam-1068032#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Víte, chtěl bych se se zeptat: co říkáte na takovou výchovu tatínka, kterému by mělo dítě věřit. Komu jinému než rodičům. Chybí mi zde láska. Na druhé straně podnikatelé takto mohou vychovávat svoje děti s odůvodněním: Doba je zlá. Je zde boj kdo z koho. Kolikrát jste skončili špatně jen proto, že jste věřili druhým lidem? Dnes opravdu není možné věřit lidem.
nebo ano? Takže rockefellerovská výchova je z hlediska dnešní doby pro děti možná i dobrá, budou ostražité, nedůvěřivé, nikdo je jen tak nepodvede.
Je na to něco špatně?
Uznávám, že je mi to jaksi proti srsti, kde je rodičovská láska?
Kde je důvěra v rodiče? Takové dítě se asi musí cítit strašně opuštěně. Nemá láska. Milující otec ho nechá spadnout tvrdě na zem a dolámat se. tedy to není milující rodič. Dítě snad touží po lásce a pocitu jistoty. Takový člověk pak samozřejmě kolem sebe asi kouše jako vzteklý pes, útočí na vše okolo, jako posedlá feministka....trhej Aliku...to je výchova bez srdce. Chce toto dnešní doba, společnost? Chce, klade se to jako obdivuhodný vzor v masmédiích.

Re: otcovská výchova svého syna Johna D. Rockefellera

(zmp, 30. 4. 2014 8:46)

Je to černá magie, vychovávající člověka k extrémnímu individualismu, bez soucitu, bez lásky, bez přátel, neschopného se do lidské společnosti zařadit jinak, než jen jako parazit. Pokud takto vychovanému dítěti odkážete miliardy, bude si namlouvat, že jste to s ním (s jeho tělem) mysleli dobře. Jeho duševní život však zůstane mrazivě pustý, bohy i lidmi zoufale opuštěný.


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »