Jdi na obsah Jdi na menu
 


Diskuse k TSO 16

25. 1. 2014

Komentáře

Přehled komentářů

příchod Mesiáše

(rebel, 1. 3. 2014 17:24)

Jak mohli toto jasnovidci vidět? To je vše tak dopředu naplánované?
Dá se tedy říci, že židovský národ neexistuje? Ale návaznost krve tam je. Existují tedy pokrevní potomci Židů.
Oni maximálně nevyhynuli, jen se asimilovali, splynuli s okolními národy.
Proč Židé nepřijali Mesiáše? Nebo ho přijali jen někteří.
Je rozdíl v pojetí Mesiáše u Chazarů a u Židů? Vlastně ale to není dobře položená otázka, neexistují-li Židé. Tedy v pojetí židovského náboženství.

Re: příchod Mesiáše

(zmp, 2. 3. 2014 9:41)

Určitá vyvolená skupina lidí je investorem určena k tomu, aby na určité místě v určitém čase postavila dům. Jak je možné, že o tom budoucím domě vědí předem?
Dá se říci, že brontosauři neexistují, přestože mezi nimi byla pokrevní vazba?
Asimilovat znamená vzdát se pokrevní souvislosti...
Proč lidé nebydlí v domě, který postavili? Nebo v něm bydlí jen někteří...
Židé nepřijali Mesiáše, protože chtěli, aby byl jejich králem. On však šel svou vlastní cestou.
Chazaři (aj.) neuznávají Mesiáše, protože se formálně hlásí k židovské tradici, ač se v podstatě klanějí jinému Bohu (Satanovi, nikoliv Jahvemu).
zmp

vyvolený národ

(rebel, 27. 2. 2014 21:31)

Je někde v Bibli zmíněno něco o tom, že by vyvolený židovský národ měl být vyvolený věčně? Kdo je vyvolený národ? Proč je vyvolený? Kdy vyvolenost končí? Tušili v Bibli něco tomto problému?
Navíc s k tomu nyní připletli Chazaři. Je v Bibli nějaké varování před takovým vývojem? A cesta jak s tím naložit?

Re: vyvolený národ

(zmp, 28. 2. 2014 10:09)

O vyvolenosti židovského národa bible nikde nemluví. Vyvolen byl izraelský národ, daný genetickou návazností na dvanáct synů Jákoba-Izraele. Tím je dána jeho genetická vyvolenost, za účelem genetického vyšlechtění těla Ježíše, jako pozemského příbytku pro Mesiáše-Krista. V poslední fázi tohoto šlechtění z vyvoleného národa 11 kmenů Izraele odpadá (mizí v asyrském zajetí) a do finále spěje již jen kmen Judský. S vlastním zrozením Ježíše končí i jeho genetická vyvolenost, s ukřižováním Ježíše Krista začíná jeho negenetická vyvolenost. Tak původní Judský kmen postupně zanikl a byl nahrazen jinými.
V Janově evangeliu najdete zmínku o stoupencích synagogy-satanovy, kteří si říkají Židé, ale nejsou.
zmp

Re: Re: vyvolený národ

(zmp, 28. 2. 2014 10:17)

pardon: v Janově Zjevení (Apokalypse).

rozdíl v tom, kdo vládne Ukrajincům

(rebel, 24. 2. 2014 17:34)

Lídr krymského parlamentu Vladimír Konstantinov prohlásil, že v Kyjevě operuje armáda zahraničních militantů.
"Podle našich odhadů je v centru Kyjeva armáda 5 tisíc dobře trénovaných, vyzbrojených a placených osob."

Ukrajina má cca 50 mil obyvatel. Tedy 1/10 000 ovládla stát.

Podle několika voj. zpráv by ten euromejdan 5 tisícové armády banditů, zločinců a násilníků v Kijevě byl během dvou hodin ukončen, kdyby opravdu zasáhly pořádkové jednotky nebo armáda.
Proč nezasáhly, to je velké tajemství. Nesvědčí to o tom, že to byl domluvený komplot?
A aby to předání Ukrajiny nevypadalo divně, tak se postřílelo pár lidí.
Jde tedy asi o domluvený postup. Předání Ukrajiny EU-USA, tedy vlastně chazarské říši, která celosvětově vládne prostřednictvím příslušníků tohoto národa skoro ve všech vyspělých státech světa jako tzv. volenými zástupci.
Mají jména jako příslušníci národa, ve kterém působí, aby nebudili nápadnost.
Ukrajinský prezident tak jen plnil pokyny USA, Ruska, EU. Tedy vládnoucí chazarské říši.
Přestože si v rámci chazarské říše přehazují Ukrajinu mezi sebou totalitní Západ s totalitním Východem, mám otázku: Je rozdíl v tom, že by Ukrajina zůstala pod Ruskem než pod EU-USA? Všichni vládcové samozřejmě patří do téhož klanu resp. národa, ale v čem je rozdíl? Ačkoli je i Rusko v jejich moci, přece jen se to snad liší.

Re: rozdíl v tom, kdo vládne Ukrajincům

(zmp, 25. 2. 2014 10:53)

Má-li se kultura vyvíjet ze Západu na východ skrze střední Evropu, pak není žádoucí, aby šla mimo střední Evropu.

Ukrajina - údajně 18 mrtvých policistů, 70 demonstrantů

(rebel, 21. 2. 2014 17:32)

Je skutečně na Ukrajině opakování metodiky umělých revolucí, jak probíhalo třeba tzv. arabské jaro?
Tedy nejprve míroví demonstranti, postupně se přidává násilí. Západní sdělovací prostředky bijí na poplach, jsou porušována lidská práva demonstrantů, mezi nimiž jsou nasazeni agenti, kteří začínají střílet a dělat mrtvoly na obou stranách barikády. A pak se udělá bezletová zona a pak se vystřílí vláda, prezident a je revoluce hotova.
Je možné, aby toto boxerské povstání za vedení mistra světa v boxu Klička, tento to rozdmýchal tak, že lidé se tam vraždí ve jménu svobody Ukrajiny? Nejprve demonstrace, potom dlažební kostky a nyní střelba, prý jsou vyrabované muniční sklady atp. Na západní Ukrajině prý jednotky policie přechází na stranu národa!
Proto se ptám: Kdo je to tady národ? Kličko? Demonstranti zabíjející policisty?
Na netu jsou průběžně mazány, cenzurovány infofilmy ukazující, jak míroví demonstranti zabíjejí policisty.
Na Ukrajině prý operuje dobře vycvičená armáda o síle 5000 bojovníků.
Text z jedné diskuse:
Jako bývaly voják z povoláním a dále jako vojenský analytik, musím říci, že to co se děje na Ukrajině není spontánní akci, ALE dlouho připravovaná agrese. Jelikož teroristi jednají příliš organizovaně, mají centralizované vedení a jak se pohybuji v ulicích a obsazují vládni budovy nasvědčuje tomu že mají satelitní záběry v reálném čase.Takový možností muže poskytnou jenom zahraniční investor. Z počátku to byli cílené provokace, kdy policisté odolávali tyčím, řetězům a zápalným lahvím, ale to nevyšlo jelikož policisté stali jako zeď a nic nedělali a proto reportéři nemohli nafotit tu údajnou policejní brutalitu a proto přišla druha fáze, střelné zbraně. ...

To, že vláda Ukrajiny nechala bít a pálit policisty už několik týdnů, že nezasáhla proti zdivočelým hordám velmi agresivních jedinců, kteří mlátili do policistů, katapulty metali dlažební kostky na policii atp., nasvědčuje záměru, že jde o cílevědomé kroky naplánované vojenskými psychology a jde o předem domluvené představení, jehož smyslem je rozdělení Ukrajiny do sfér vlivu mocností. Obyčejní lidé jsou opět jen zneužiti pro něčí cíle.

Toto se odehrává v kolébce křesťanství - na Kievské Rusi.
Asi jde vývoj křesťanské Evropy divným směrem. Není toto vše následek toho, že lidé neustále chtějí, aby jim někdo vládl a nevyhlásí např. svobodné samosprávné obce? Tam by totiž museli pracovat na své jídlo, nepálili by pak budovy, nezabíjeli by pak nikoho. Byli by svrchovanými vládci a spolupodílníky, proč by zabíjeli své spolupracovníky, bez kterých by neměli ani jídlo, energii, učitele svých dětí, zubaře atp.?
Toto vše na Ukrajině i jinde je následek totality, která neřeší blaho občanů, ale blaho lidí v centru moci. Občané si nechali namluvit, že bojují za své blaho tím, že bojují za moc mocných v centru.
To považuji za chybu. Jde vlastně o nevzdělanost.
Občané v obcích by dbali o své blaho v obcích.
A to, co se stalo na Ukrajině, kdy živly ulice přebírají moc, hrozí i zde. Různí vyzyvatelé ke stávkám a odporům. Nevedlo by to sem? Nebo obyčejní lidé by taková krvelačná zvířata nebyli? Dělá to skutečně ta cizí verbež, která se tváří jako demonstranti, ale přitom jsou to vlastně žoldáci?
Myslím si, že normální lidé by zde asi nestříleli po svých spoluobčanech. Nevím. Nebo už jsou na té Ukrajině tak zblblí?
Pro mne je to obrazem stavu evropské kultury. Ukrajina ukazuje úroveň lidstva nyní. A je to tedy hrůza. nedělám si iluze, že by za dnešních poměrů mohlo vzniknout TSO.
Ale možná nyní zde lidé prozřou a budou hledat řešení. Třeba šílenství na Ukrajině probudí v lidech hledání. A cesta je jen mimo totalitu EU nebo Ruska nebo USA. Je úplně jedno, komu Ukrajina padne do rukou. Občané budou otroci nadále, jako byli dosud. Jen se domnívají, že si v něčem pomohou. Možná budou mít jídlo.

Re: Ukrajina - údajně 18 mrtvých policistů, 70 demonstrantů

(zmp, 22. 2. 2014 9:37)

Jako vždy jde i na Ukrajině o hru velmocí. Ve jménu občanů či národa je tu s občany a národem manipulováno. Že jsou tu opět zneužívaní obyčejní lidé pro něčí cíle je rovněž divadlo. Kdo jsou tu ti zneužívaní obyčejní lidé?
Národ jsou obyčejní pracující lidé, nikoliv jejich údajní představitelé, policie a jiní přisluhovači, ať už v osobě gladiátora, žoldáka nebo placeného agenta v protestujícím davu...
Policie nemůže jen tak přejít na protivládní stranu, neboť jsou to státní zaměstnanci, závislý na státních platech. To by mohli dávat rovnou výpověď. Mluví-li se o přechodu policie, pak se jen neříká, že její financovaní přebírá druhá strana...
Mazání a cenzurování na netu a mlčení našich sdělovacích prostředků je součástí téhož mocenského divadla.
Zde je také třeba si neodporovat. Kdo dělá na Ukrajině rozruch? Živly ulice, nebo dobře vycvičená armáda o síle 5000 bojovníků?
Ukrajina je kulturně na Východě, takže není úplně jedno, komu padne do rukou. Mezí východní a západní totalitou je podstatný kulturní rozdíl. Není tedy jedno, zda budou Ukrajinci otročit Východu či Západu. Vývoj jde sice ze Západu na Východ, nesmí však na Východ bezprostředně, ale jen skrze Střed, skrze střední Evropu.
Neděláte-li si iluze, že by za dnešních poměrů mohlo vzniknout TSO, pak si nedovedu představit, za jakých poměrů by jste chtěl TSO zavádět. Myslíte, že se k TSO utekou šťastní a spokojení občané „blahodárné totality“?
Také není pravdou, že Kyjevská Rus je kolébkou křesťanství.
zmp

svobodné obce TSO a národ

(rebel, 4. 2. 2014 23:15)

Budou v TSO existovat národy, když budou jen samosprávné obce? Budou se snad svobodné obce či svazy svobodných obcí sdružovat do nějakých národních či státních celků?

Re: svobodné obce TSO a národ

(zmp, 5. 2. 2014 9:26)

V TSO nemohou existovat národy.
Naopak, v národech budou existovat TSO.

Re: Re: svobodné obce TSO a národ

(rebel, 8. 2. 2014 23:48)

Nerozumím přesto vztahu národu a TSO, svazů svobodných obcí. Obce TSO budou kulturně na vyšší úrovni než obce v okolní totalitě. Ale tím přece nebudou patřit k jinému národu. Obce, které budou hovořit stejným jazykem budou patřit k nějakému jednomu národu? Je jedno, jestli to budou obce TSO svobodných občanů nebo otroků v totalitním systému tzv. parlamentní demokracie.

Re: Re: Re: svobodné obce TSO a národ

(zmp, 9. 2. 2014 10:05)

Národy se vyvíjejí. Jejich kulturní úroveň buď stoupá nebo je v úpadku. Zvýšením či snížením kulturní úrovně se národ nestane jiným národem. V případě lokálního zvýšení či snížení kulturní úrovně v národě vzniká národnost. Tak jako je jazyk součástí kultury národa, tak je dialekt součástí kultury národnosti.
zmp

co je národ?

(rebel, 18. 2. 2014 18:40)

Rád bych se dobral vztahu obcí TSO a národa.
Co jsou hodnoty národa a hodnoty obce? Obce, občané v nich vytváří národ. Obce mluvící třeba německy patří k národu německému, obce, kde se mluví česky k českému národu. Nebo tam už nebude národnost hrát roli?
Co činí národ křesťanským? Dá se říci, že jsou obce TSO křesťanské?

Re: co je národ?

(zmp, 19. 2. 2014 10:18)

Hodnoty národa jsou kulturní, kdežto hodnoty obce TSO jsou politické.
Občané v obcích netvoří národ, ale naopak národ dává kulturu občanům v obci (např. jazyk).
Zatímco národ má zpravidla několik milionů příslušníků, obce mají jen několik set občanů. Lze tedy předpokládat, že obec TSO vznikne z národa. K založení TSO je totiž třeba lidí, na dostatečně vysokém stupni kultury (nikoliv dokonale mravních), jakou má např. náš národ. Nelze tedy předpokládat, že obec TSO založí lidé posbíraní ze všech koutů světa, z různých kultur. Ale ani v rámci jedné kultury nebudou k založení TSO zralí všichni. Ke zralosti je zde zapotřebí uvědomělé úsilí o dosažení individuální a sociální svobody, v křesťanském duchu.
Národ činí křesťanským následování Krista, nebo alespoň víra v něj.
Dá se tedy říci, že obce TSO budou křesťanské!
zmp

Komenský a demokracie

(rebel, 4. 2. 2014 23:13)

Komenský psal už před 350 lety, že demokracie je sice nejpřirozenější, ale také nebezpečná pro mnohost názorů, jež může národ svrhnout do propasti. Vysvětluje, že demokracii ano, ale v Ráji, tam bychom žili demokracii, neboť tam si jsme všichni rovni. Tady na Zemi v žádném případě. Demokracie, aby mohla vzniknout, vyžaduje předem splnění nezbytné podmínky rovnosti. Kvalitativní rovnosti. Museli bychom být tedy jako lidé všichni na stejné lidské tedy duchovní úrovni, protože člověk je Bohem stvořeným duchem k obrazu Božímu. Rozdíly sociální, rozumové, majetkové nejsou překážkou, tou je pouze různá kvalita a úroveň člověka.
Použil příklad pro lepší pochopení úskalí demokracie: podíváme–li se do říše rostlin nebo do říše zvířat, vidíme jasným rozumem, že většina rostlin, co do počtu, je na nejnižším stupni vývoje; rozhodně roste více pampelišek, kopřiv, plevele než dubů nebo baobabů. U zvířat je to stejné. Nesporně po světě leze a létá více hmyzu, než běhá jelenů a slonů. Podobné je to ve světě lidí. Většina lidí je na nejnižším stupni lidského tedy duchovního vývoje. Pokud pak dáme prostor ve volbách většině, nutně tak dáváme moc do rukou lidem nejméně lidským, nejméně duchovním, nejméně zbožným, morálním, protože, jak chceme být morální bez Boha? Tito lidé potom volí své duchovní úrovni odpovídající hodnoty, zástupce, vládce národa. Od nich vznikají zákony odrážející kvalitu voličů.
Proto Komenský dále hovoří, že monarchie je řešení pro lidstvo.

Re: Komenský a demokracie

(zmp, 5. 2. 2014 9:32)

Před 350 lety tu ještě nebyla idea TSO.

monarchie nebo demokracie?

(rebel, 4. 2. 2014 23:01)

Prý je přirozené, že většina lidí je méně vyvinutých. Tak vidíme, jak společnost (tedy občané) je smýkána individui, spiklenci a degeneráty na vrcholu pyramidy sociální, vojenské a finanční moci. Tzv. parlamentní zastupitelská demokracie je postavena na tom, že občané si volí nad sebou pány. Obrazem úrovně lidí = voličů je výsledek = zastupitelský systém, volení zastupitelé. Kvantita méně inteligentních lidí tak určuje směřování společnosti. Není tudíž lepší monarchie, kde je na vrcholu inteligentní a moudrý monarcha? Nějak tak prý hovoří Komenský.

Re: monarchie nebo demokracie?

(zmp, 5. 2. 2014 9:22)

Otázka, zda „není lepší monarchie, kde je na vrcholu inteligentní a moudrý monarcha“ je položena jednostranně, až tendenčně.
Proti-otázka: „Není horší monarchie, kde je na vrcholu neinteligentní a zvrhlý monarcha?“

Ukrajina

(rebel, 25. 1. 2014 8:51)

Na náměstí dlouhém asi 400 m tzv. mírumilovní proEU demonstranti hází na policii zapálené lahve s benzínem, mají katapult na metání dlažebních kostek atp. Mnozí s demonstrantů prý neumějí ani ukrajinsky, protože jsou dovezeni odjinud a mají za to zaplaceno. Vůdce boxerského povstání nějaký dvoumetrákový Kličko vyzývá k zabití prezidenta Ukrajiny. I kdyby toto vše byla lež, tak je pravdou, že prezident byl zvolen v tzv. volbách. Všichni to uznaly, tedy jako EU a USA. Jakmile ale Ukrajina nechce vstoupit do EU, tak nic neplatí a český eurokomisař s typicky českým jménem nějaký Fule, tam řeší vnitřní věci Ukrajiny. Ejhle. Naráz ale nic neplatí, nějaké volby, demokraticky zvolený prezident, vláda....takže tedy pro EU a demokraty volby nejsou kritériem pro legitimitu vládnoucích klik v daných státech?


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19

následující »